Kupie Hanowera szczeniaka

dział ogólny - to miejsce na wszystko, co nie daje się sklasyfikować do działów specjalistycznych.

Kupie Hanowera szczeniaka

Postprzez edziu15 » 19 maja 2014, o 16:55

Witam. Szukam szczeniaka Hanowera, po rodzicach polujących posiadających dyplom. Proszę o propozycje
edziu15

Re: Kupie Hanowera szczeniaka

Postprzez airgialla » 22 maja 2014, o 21:04

Pytanie pierwsze: czy jest kolega członkiem klubu posokowców ( klubu ISHV ) czy jest kolega myśliwym polującym w obwodzie ze zwierzyną płowa i grubą.
Pytanie drugie; Czy ma kolega doświadczenie w materii kynologii łowieckiej ......
Obecnie w Czechach urodziły się dwa mioty po bardzo dobrych użytkowych sukach i psie reproduktorze z Austrii jeśli mam pomóc w kontakcie z hodowcami to warunek pierwszy i najważniejszy członkostwo w naszym klubie bez tego nie będę mogła pomóc.
Darz Bór
airgialla

Postprzez edziu15 » 25 maja 2014, o 21:14

Niestety nie jestem członkiem. Poluję i szukam dobrego hanowera. Cięzko jest cokolwiek znaleźć dlatego zwróciłem się z prośbą tutaj na forum. Proszę o jakąś pomoc. Pozdrawiam
edziu15

Postprzez airgialla » 25 maja 2014, o 21:33

Kolego Edziu warunek "sine qua non" członkostwo w polskim klubie posokowca ISHV. Import z Czech do Polski jest możliwy tylko za zgodą doradców obu klubów a o zgodę może wystąpić członek klubu do swojego doradcy. Reasumując mogę pomóc w sprowadzeniu dobrego szczeniaka ale tylko w ramach zasad klubowych, kolega skontaktuje się z prezesem Wojtkiem złoży deklaracje członkowską a ja polecę hodowle po doskonałych użytkowych rodzicach i pomogę w rezerwacji szczeniaka i załatwieniu formalności.
Darz Bór
airgialla

Powrót do Hyde Park