Powitanie

dział ogólny - to miejsce na wszystko, co nie daje się sklasyfikować do działów specjalistycznych.

Powitanie

Postprzez Mateusz G. » 23 lis 2017, o 17:01

Dzień dobry!

Nauczony dobrymi manierami, pragnę się z Państwem przywitać, ponieważ to mój pierwszy post na tym forum. W miejsce to przywiodła mnie oczywiście chęć pracy z posokowcem bawarskim. Do grona myśliwych wstąpiłem w wieku 19 lat, w tej chwili poluję dziewiąty rok. Należę do koła na Dolnym Śląsku. Koło posiada dwa obwody, jeden typowo leśny, drugi polno-leśny. W zasadzie tylko zwierzyna gruba. Wiem, że nadchodzi powoli czas i możliwości aby mieć psa i z pewnością będzie to posokowiec. Za psem zacznę się rozglądać dopiero w okolicach wakacji (2018 rok), jednak już teraz chce dowiedzieć się jak najwięcej, aby uniknąć błędów w przyszłości. Dlatego przeglądam to forum i czytam porady szanownych koleżanek i kolegów. Chcę po prostu się dobrze przygotować.

Pozdrawiam i Darz Bór
Mateusz
Mateusz G.

Re: Powitanie

Postprzez adam palinski » 23 lis 2017, o 18:30

Witam Panie Mateuszu .

Witam bo to zacny cel w pierwszej kolejności gruntowna wiedza a następnie zakup posokowca .
Warto przewertować wszystko co tu już napisano a następnie pytać .
Życzliwych tym co zamierzają nabyć tę szlachetną rasę znajdzie Pan tu wielu .

Pozdrawiam .
adam palinski

Re: Powitanie

Postprzez Wojciech Galwas » 14 gru 2017, o 14:11

Witam Panie Mateuszu na naszej stronie.
Cieszę się że kolejny myśliwy zapałał chęcią posiadania posokowca. Życzę miłej lektury naszej strony. Mam nadzieję że zamieszczone na niej informacje będą przydatne.
W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy pytać - pozostajemy do dyspozycji.
Zapraszam jednocześnie do udziału w warsztatach dla przewodników posokowców. Tradycyjnie odbędą się one wiosną w Korbielowie.
Informacje o nich zamieścimy na naszej stronie.
Wojciech Galwas

Powrót do Hyde Park