Prosba posokowiec hanowerski

dział ogólny - to miejsce na wszystko, co nie daje się sklasyfikować do działów specjalistycznych.

Prosba posokowiec hanowerski

Postprzez Paweł » 27 mar 2016, o 18:51

Witam Wszystkich
Mam pytanie zarazem prośbę. Chciałbym zakupić szczeniaka suczkę posokowca hanowerskiego. Czy ktoś z Państwa członków Klubu Posokowca ma może informacje o planowanych miotach na 2016 rok. Zależy mi na czworonogu z którym będę mógł uczestniczyć w wystawach hodowlanych ale także konkursach i próbach użytkowych. Piesek będzie także brał udział w polowaniach, jak na razie jestem stażysta ale już nie długo. Wybór rasy jest przemyślany, tereny łowieckie mojego koła obfitują w jelenia i dzika. Będę wdzięczny za jakąkolwiek informacje o sprzedaży szczeniaków. Jestem na bieżąco ze stronami ogłoszeniowymi dotyczącymi sprzedaży psów myśliwskich, ale Państwa informacja będzie dla mnie bardzo cenna. Z góry dziękuję. Pozdrawiam Wszystkich członków Klubu Posokowca.
Paweł Kowalski
Bełchatów
Paweł

Re: Prosba posokowiec hanowerski

Postprzez airgialla » 28 mar 2016, o 14:01

Za około tydzień na świat przyjdą szczenięta z pierwszego miotu importowanej z Czech u suki i polskiego psa ...oba hanowery są klubowe oba wolne od dysplazji i w rękach myśliwych. Namiar na hodowcę ma doradca hodowlany .,...powodzenia
airgialla

Re: Prosba posokowiec hanowerski

Postprzez Paweł » 28 mar 2016, o 20:55

Bardzo dziękuje za informacje. Czy mógłbym prosić o namiary na doradcę hodowlanego czy jest nim Pan Jakub Rudziński, będę wdzięczny za informacje.
Paweł Kowalski
pawelkowalski1@op.pl
Paweł

Powrót do Hyde Park