narzynacz i grabarz a regulaminy

wszystko o konkursach: piękności i pracy. Zaproszenia i relacje z imprez. Przygotwanie psa i prowadzenie go w ringu.

Re: narzynacz i grabarz a regulaminy

Postprzez adam palinski » 20 lut 2014, o 10:38

Szanuję Twoje podejście do konkursów na sztucznym tropie i Twoje pryncypia.

Panie Prezesie nic się nie zmieniło w zakresie pryncypiów co do ''Konkursów Na Naturalnym Postrzale''. Od lat ocenę mam tą samą . http://derylgucio.pl/konkursy/ . Idea konkursu jest wspaniała - którą piszący regulamin sprowadzili do rangi '' Biura Polowań Typu Łowex'' - jest mięso lub go brak .

Nawet dziś pisząc ten tekst ponownie przeczytałem cały regulamin i kryteria wyłaniania zwycięzców . Mam nieodparte wrażenie że piszący , pominęli zapisy statutowo; regulaminowe PZŁ - o obowiązku niezwłocznego poszukiwania postrzałka i wprowadzili limity czasowe . Sprzeniewierzyli się fundamentalnym zasadą etyce łowieckiej; to nie zawody sportowe.

Przykład z łanią opisów na które oczekuje Kolega Virluqas przez kolegę Wojciecha . Gdzie posokowiec bezbłędnie prowadzi za postrzałkiem jedenaście kilometrów w rezultacie jest nie klasyfikowany - jedynie urąga zdrowo rozumianej ocenie , co Posokowiec i Przewodnik sobą prezentowali i na co zasłużyli.

Wnioskowałem i apelowałem niech kryteria uzyskania dyplomu PP pozostaną niezmienne . Jednak tak prestiżowy konkurs winien mieć swój ojczyźniany regulamin . Gdy Hubert będzie łaskawy i wylosujemy pracę na dyplom to go przyznać . Jednak zwycięzcą winien zostawać duet który wykazał się perfekcją i profesjonalizmem , Posokowca i Przewodnika. Od oceny wartości pracy są sędziowie z rangą międzynarodowych uprawnień.

Bardzo proszę o poszanowanie moich pryncypiów wszystkich przyjaciół po otoku i w tym temacie.

Niezmiennie uważam że Zarząd Klubu decydujący o uczestnictwie w Konkursie winien zaprosić laureatów konkursu KPP . Uwzględniając wysiłek szkoleniowy tych posokowców i przewodników , którzy uczestniczyli w konkursach .Promując tym samym drogę do dyplomu PP. Zostałem wywołany personalnie do odpowiedzi . To personalnie wskaże - z grona moich przyjaciół po otoku . Tosia ,Nuta , Docent.

Nasz plan Gucio Adam ogłosiłem ponad dwa lata temu ; uzyskać tytuł championa piękności Polski i KPP . Strofowany przez Prezesa ; obiecuję poprawę - postaramy się by to było KPP - I stopnia.

Pozdrawiamy .
Gucio Adam .
Darz Bór.
adam palinski

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy i konkursy