Warsztaty dla przewodników

Dyskusje związane z wydarzeniami w życiu Klubu: spotkaniami, zebraniami, konkursami, wystawami itd.

Warsztaty dla przewodników

Postprzez Wojciech Galwas » 25 sie 2014, o 12:18

Informuję, że są jeszcze wolne miejsca na organizowanych w dniach 7-9 września warsztatach dla przewodników psów myśliwskich. Wszystkie informacje dostępne są na stronie głównej lub bezpośrednio u Macieja Kopcia. Zachęcam serdecznie do wzięcia udziału.
Wojciech Galwas

Re: Warsztaty dla przewodników

Postprzez adam palinski » 17 wrz 2014, o 11:25

Czytam relacje z warsztatów i mordkę mam :D - uśmiechniętą.
Bo.
Cieszy taka liczba uczestników - ''dwudziestu nowych przewodników '' to jak by w najbliższym czasie rocznie - mniej dwadzieścia ton truchła .

Napiszę więcej .
Przypisuje tu zasługę działań naszego Klubu Posokowca .
Jak dla mnie Adama – bardzo mało nas w mediach a z niemałą satysfakcją stwierdzam że z roku na rok jednak poprzez sporadyczne nagłaśnianie wydarzeń klubowych rośnie świadomość w kołach łowieckich rola / znaczenie przyzwoicie ułożonego psa do odszukiwania postrzałków.
I tu bez mojej osobistej autoreklamy doświadczyłem tego w ubiegłym tygodniu i to w najdalszym zakamarku południowo wschodniej Polski .

Tyle mamy for internetowych traktujących o łowiectwie a jak Wojtuś czegoś nie opisze to z tą popularyzacją nadal ze strony przyjaciół po otoku – cienko.

Gdyby tak tylko urzędowo choćby nasz Wielce Szanowny Admin – nagłośnił kolejne wydarzenie jakim jest - Konkurs Księdza Gierszewskiego – to dla popularyzacji pracy dolnym wiatrem zapewne nie zaszkodzi.
adam palinski

Re: Warsztaty dla przewodników

Postprzez Maciej Kopeć » 2 paź 2014, o 21:25

"... ''dwudziestu nowych przewodników '' to jak by w najbliższym czasie rocznie - mniej dwadzieścia ton truchła ..."

Niestety to zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Śledząc losy uczestników poprzednich warsztatów, przybywało nam rocznie około 2-óch przewodników, którzy starali się profesjonalnie podejść do tematu poszukiwania postrzałków.
Mam nadzieję, że po ostatnich warsztatach przybędzie nas więcej. Jak nigdy dotąd wszyscy uczestnicy warsztatów to myśliwi lub stażyści. Dobrze i z dużą przyjemnością pracowało się w takim towarzystwie. Połamania pazurów:) Darz Bór!
Maciej Kopeć

Powrót do Sprawy Klubowe