Posokowcowa majówka w Beskidach

Dyskusje związane z wydarzeniami w życiu Klubu: spotkaniami, zebraniami, konkursami, wystawami itd.

Re: Posokowcowa majówka w Beskidach

Postprzez Wojciech Galwas » 3 kwi 2014, o 11:18

Do członków klubu rozesłałem mailem lub drogą pocztową Zawiadomienia o Walnym Zgromadzeniu wraz z porządkiem obrad. Do zawiadomienia dołączony został projekt Regulaminu Klubu. Zawiadomienie znajduje również na stronie klubu. Proszę o przesyłanie na mój adres mailowy uwag dotyczących projektu regulaminu. Celem uchwalenia regulaminu jest zebranie w jednym dokumencie najważniejszych uregulowań dotyczących naszego klubu. W ubiegłym roku było wiele pytań i kontrowersji dotyczących interpretacji poszczególnych uchwał. Chciałbym aby Regulamin w możliwie jasny sposób precyzował te uregulowania.

Następna sprawa to Wystawa Posokowców. Do zakończenia przyjmowania zgłoszeń pozostało kilkanaście dni. Na dzień dzisiejszy ilość zgłoszeń jest znikoma. Nie ma możliwości przedłużenia przyjmowania zgłoszeń. 20 i 21 kwietnia to Wielkanoc. Od 22 do 30 kwietnia pozostaje 9 dni roboczych na opracowanie katalogu, kart ocen, dyplomów, teczek, numerów startowych, zamówienie rozet, pucharów, wydrukowanie materiałów i odebranie zamówień.
Jest to bardzo ograniczona ilość czasu tym bardziej że zajmuję się tym sam. W tym samym czasie przygotowuję do druku Biuletyn Klubu. Chciałbym go Wam wręczyć na spotkaniu w Beskidach.

Zwracam się do Was o pomoc w przygotowaniu opracowań graficznych związanych z wystawą. Potrzebny jest projekt graficzny okładki Katalogu wystawy, projekt dyplomu i projekt butonu. Może on bazować na jednym, tym samym projekcie. W sprawie szczegółów proszę o kontakt.
Poszukujemy również sponsora karmy na wystawę. Jeżeli macie kontakt z firmami produkującymi lub handlującymi karmą zaproponujcie im sponsorowanie wystawy w zamian za reklamę w katalogu, w czasie trwania wystawy, stoisko handlowe, itp.
W przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń wystawa zostanie odwołana.
Wojciech Galwas

Postprzez Wojciech Galwas » 27 kwi 2014, o 13:12

Z przykrością muszę poinformować, że planowana na 4 maja Krajowa Wystawa Posokowców w Jeleśni nie odbędzie się. Powodem odwołania wystawy jest zbyt mała ilość wystawców, którzy zgłosili posokowce na wystawę. Pomimo zaproponowania niskiej opłaty za wystawę, taniej i wysokiej jakości bazy noclegowej na wystawę zgłoszonych zostało jedynie kilkanaście posokowców z Polski.
W tej sytuacji organizatorzy zmuszeni zostali do odwołania wystawy.

Oczywiście inne planowane imprezy, a więc; Międzynarodowy Konkurs Posokowców, Walne Zgromadzenie członków klubu, biesiada dla "posokomaniaków" odbędą się w planowanym terminie.

Pomimo odwołania wystawy serdecznie zapraszam na majówkę w Beskidy!
W. Galwas
Wojciech Galwas

Postprzez Waldek A. » 6 maja 2014, o 20:43

Gratuluje organizatorom organizacji na wysokim poziomie konkursu, biesiady i wspaniałej atmosfery. Spotkanie w takim gronie jest niezapomnianym wspomnieniem.

Mam nadzieję że Zarząd Klubu Posokowca wymyśli coś aby w roku kalendarzowym były zwoływane dwa Walne Zgromadzenia członków;), tak aby spotykać się w takim towarzystwie częściej.

DB
Waldek
Waldek A.

Postprzez Marcin Kunikowski » 7 maja 2014, o 10:07

Spodziewałem się, że atmosfera dopisze i chyba zbytnio się spieszyłem do Korbielowa bo po przejechaniu 100 km obróciła się panewka na wale mojego 1,9 dci :o
I tyle se porumakowałem :(

Wrzućcie wyniki z konkursu, opiszcie wrażenia z imprezy.
Marcin Kunikowski

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy Klubowe