X Memoriał im. ks. B. Gierszewskiego

Dyskusje związane z wydarzeniami w życiu Klubu: spotkaniami, zebraniami, konkursami, wystawami itd.

X Memoriał im. ks. B. Gierszewskiego

Postprzez Wojciech Galwas » 9 lis 2015, o 13:24

Wróciłem do domu z Memoriału. Na gorąco informuję, że w wyniku sobotnio - niedzielnych poszukiwań uczestnicy memoriału uzyskali 4 dyplomy. Trzy dyplomy I stopnia ze 120 punktami ( z gonem, stanowieniem i dostrzeleniem) uzyskali przewodnicy z Węgier, Słowacji i Polski (Waldemar Abucewicz - GREY ze Starej Rzeki). Krzysztof Wyleziński z BACO z Babskiego Jaru za odnalezienie zgasłej łani jelenia uzyskał dyplom III stopnia. Lokaty na memoriale nie były przyznawane.
Prac dużo, wszyscy przewodnicy od rana do wieczora przebywali w łowiskach. Atmosfera wspaniała!!!
Wojciech Galwas

Re: X Memoriał im. ks. B. Gierszewskiego

Postprzez Waldek A. » 10 lis 2015, o 20:52

Witam,

Chciałbym w swoim imieniu i kolegi Sławka podziękować organizatorom za profesjonalne przygotowanie X Memoriału im. ks. B. Gierszewskiego. Atmosfera jak zawsze była cudowna. Kto nie był niech żałuje!!

Do zobaczenia.
WA
Waldek A.

Postprzez LoneWolf » 11 lis 2015, o 13:37

Witam. Może pokusi się ktoś o szczegółowy opis poszczególnych prac ;)
LoneWolf

Postprzez airgialla » 13 lis 2015, o 14:59

Panowie zarząd klubu budują nastrój niczym Alfred Hitchcock trzymając wszystkich zainteresowanych relacją z memoriału blisko tydzień bez żadnej relacji ....jedynie szczątkowe informacje od Prezesa. A swoją drogą jestem ciekawa relacji zwłaszcza w kontekście tych dyplomów I st z maksymalną ilością punktów 120
Trzy dyplomy I stopnia ze 120 punktami ( z gonem, stanowieniem i dostrzeleniem) uzyskali przewodnicy z Węgier, Słowacji i Polski (Waldemar Abucewicz - GREY ze Starej Rzeki)
jak napisał Prezes, za czasów kiedy uczestniczyłam memoriale maksymalna ilość punktów za pracę z gonem i stanowieniem było 100 pt .....no ale może regulamin się zmienił czy coś ?
airgialla

Postprzez Waldek A. » 13 lis 2015, o 18:30

Za czasów kiedy uczestniczyłaś w memoriale podobno niektóre posoki uciekały od dzików, nie było psów kontrolnych...

Ciebie interesuje relacja prac zwłaszcza w kontekście punktów, dziwne bo członków klubu interesuje relacja z pracy. Chyba nie ma członka klubu który z pierwszej ręki nie ma informacji, ale dotyczy to członków.

Ja na memoriał jechałem tylko po to aby spotkać się z ludźmi, których od jakiegoś czasu próbujesz na forum obrażać. Wartość ludzi ocenia się po tym jak się rozchodzą, a w życiu bywa różnie, góra z górą się nie zejdzie ,a człowiek z człowiekiem zawsze. Błądzić rzecz ludzka o ile człowiek z człowiekiem ma do czynienia, a jeżeli Tobie świecidełka przykrywały idee klubu Twoje prawo, dla mnie ognisko przy młodniku z ostatnim kęsem i psem zziajanym sens ma.

DB
Waldek Abucewicz
Waldek A.

Postprzez Wojciech Galwas » 13 lis 2015, o 19:55

Masz rację Joasiu
Po powrocie z memoriału napisałem że 3 psy uzyskały po 120 pkt. Pomyliłem się - uzyskały maksymalną ilość punktów do zdobycia na PP z gonem i osaczeniem czyli 100 pkt. Ale to chyba nic nie zmienia? Uzyskały dyplomy I stopnia z maksymalną liczbą punktów, bez dodatkowych punktów za oznajmianie lub oszczekiwanie, bo takowych przy gonie i osaczeniu nie mogły mieć.
Co do relacji z memoriału, to panowie z zarządu nie budują nastroju. Panowie są zajęci czym innym niż pisanie relacji, mają swoją pracę, polowania i poszukiwania postrzałków i życie prywatne. To zajęcia bardziej absorbujące niż siedzenie przy PC. Nie należy to również do moich obowiązków.
Kto był głodny wiedzy, to zasięgnął języka z pierwszej ręki. Było tam wiele osób z Klubu i widzieli co się działo. Organizatorom należą się podziękowanie za to, że nieliczna grupka osób potrafi zorganizować taką imprezę jakiej nikt inny w Polsce nie robi. Ja im składam serdeczne podziękowania. Mają prawo do zasłużonego odpoczynku!!!
Chciałem przypomnieć że w ubiegłym roku relacja z memoriału ukazała się w 6 dniu od jego zakończenia.
Joasiu, życzę powodzenia w pracy z posokowcami.
Darz Bór
Wojciech Galwas

Postprzez airgialla » 13 lis 2015, o 21:55

Ma Pan rację Panie Wojtku jedyne znaczenie ma tylko i wyłącznie odnalezienie rannej zwierzyny ….to i tylko to……ilość punktów i dyplom dla postrzałka znaczenia nie ma. Od wielu lat pisze Pan relacje z memoriału zawsze są one napisane obiektywnie, w świetnym stylu oddają klimat memoriału. Natomiast przekazy mają to do siebie, że działają jak głuchy telefon na końcu wychodzi z tego relacja nie mająca nic wspólnego z stanem faktycznym. Zwróciłam uwagę na fakt pomyłki w punktacji ze względu na rangę memoriału. Tobie Waldemarze nie odpowiem na inwektywy ……wszystkim uczestnikom i organizatorom memoriału życzę Darz Bór.
airgialla

Postprzez Stara Grobla » 19 lis 2015, o 11:35

Gratulacje dla wszystkich uczestników! Waldek, dla Was szczególnie wielkie brawa :)
Stara Grobla

Powrót do Sprawy Klubowe