Walne Zebranie

Dyskusje związane z wydarzeniami w życiu Klubu: spotkaniami, zebraniami, konkursami, wystawami itd.

Walne Zebranie

Postprzez Stara Grobla » 12 cze 2015, o 20:44

Koleżanki i Koledzy!

Jak wiadomo, na ostatnim zebraniu wybrany został nowy Zarząd Klubu.
Chciałabym pogratulować jego członkom i życzyć owocnej pracy.

Zebranie było dość długie i skończyło się bardzo późno. Zastanawiam się czy nie powinniśmy tych naszych walnych rozpoczynać o wcześniejszej godzinie? W końcu to dla wielu członków (przyznaję, że dla mnie również) jedyny w roku przejaw aktywności w Klubie. Powinniśmy mieć czas na spokojne przedyskutowanie ważnych uwag i pomysłów bez pośpiechu.

Na zebraniach od kilku lat i tak obecne są zwykle te same osoby. Myślę, że na tyle zależy im na sprawach Klubu, że pofatygują się na te spotkania nawet jeśli nie będą "przyklejone" do żadnego konkursu itp.

Ciekawa jestem jakie są Koleżanek i Kolegów odczucia.
Pozdrawiam
Ewa
Stara Grobla

Re: Walne Zebranie

Postprzez Łukasz Dzierżanowski » 13 cze 2015, o 12:08

Jestem za. Nie pierwszy raz zasypiałem za kółkiem w drodze powrotnej - wiem, że jest opcja noclegu, ale to tylko sprawia, że zamiast jednego, nie ma mnie przez dwa dni w domu.
Tyle, że godzina niewiele zmieni. Proponuję walne rozpocząć w południe w sobotę, konkurs w niedzielę lub odwrotnie.
Łukasz Dzierżanowski

Re: Walne Zebranie

Postprzez Rudy » 22 cze 2015, o 13:29

Uważam, że to bardzo rozsądny pomysł. Zainteresowani konkursem i sędziowie, którzy są członkami Kluby od 4 godziny są na nogach. Zawsze brakuje czasu.

Czy między jednym, a drugim Walnym można składać do Zarządu wnioski formalne na piśmie ?

Może już następne mogłoby się odbyć w nowej formule ?
Rudy

Powrót do Sprawy Klubowe