Sprawozdania z prac_2014r.

Dyskusje związane z wydarzeniami w życiu Klubu: spotkaniami, zebraniami, konkursami, wystawami itd.

Sprawozdania z prac_2014r.

Postprzez Maciej Kopeć » 2 lut 2015, o 22:21

Przypominam o sprawozdaniach z prac w łowiskach za miniony rok!
Do tej pory otrzymałem tylko sześć sprawozdań. Proszę nie czekać na ostatnią chwilę.
Chciałbym przedstawić na Walnym Zebraniu propozycję, aby do próby głównej organizowanej przez Klub mogli przystępować członkowie klubu, którzy złożyli zestawienie zbiorcze z prac za miniony rok. Oczywiście dotyczy to również uczestnictwa w Memoriale ks. Gierszewskiego.
Zachęcam do systematycznego prowadzenia ewidencji prac, zarówno tych z sukcesem jak i bez. Często prace bez dojścia postrzałka, te najtrudniejsze, kiedy pies i przewodnik daje z siebie wszystko pokazują tak naprawdę na co nas stać. Gdy spotykam się z jakimś problemem w trakcie pracy na tropie wracam do swoich prac i szukam tam wyjaśnienia, porównując np. zestrzał, ilość i kolor farby, kształt odłamków kości, rodzaj amunicji jaki użył myśliwy, itp. Układając następnego posokowca można porównywać prace i lepiej ocenić jego wartość użytkową.
Z myśliwskim pozdrowieniem
Darz Bór!

p.s. Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę koleżankom i kolegom piszących artykuły do biuletynu aby używali w nich języka łowieckiego. Żeby myśliwi czytając biuletyn mieli wrażenia, że mają do czynienia z profesjonalistami, a nie z klubem przewrażliwionych ludzi, których głównym celem jest zachwycanie się swoimi „pupilkami”.
Maciej Kopeć
 
Posty: 35
Dołączył(a): 19 lut 2014, o 21:53

Powrót do Sprawy Klubowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron