wytyczne ZKwP

Dyskusje związane z wydarzeniami w życiu Klubu: spotkaniami, zebraniami, konkursami, wystawami itd.

Re: wytyczne ZKwP

Postprzez airgialla » 10 sty 2015, o 23:11

Oczywiście że priorytetem dla klubu jest pozostanie w strukturach ISHV a jesli jest to mozliwe tylko z ZKwP ( na obecną chwilę) to niech tak będzie .....zresztą żeby przeprowadzać jakieś zmiany trzeba mieć za sobą co najmniej 2/3 członków klubu a tymczasem my sobie ciągle rozmawiamy w parę osób. Ten rok rozpoczął się od bardzo dziwnych i pospiesznych ruchów w zarządzie głównym ZKwP. Najpierw uchwała o badaniach genetycznych obowiązkowych u psów hodowlanych uzyskujących kwalifikacje od tego roku z wskazaniem na wszystkie osobniki ras polskich wchodzące do hodowli i reproduktory innych ras ......a teraz już wszystkie psy i suki wchodzące do hodowli. Wspomnę że jestem sekcyjną VI gr i do tej pory nie otrzymałam żadnych wytycznych w tej materii .....nie mam również żadnych wytycznych dotyczących dodatkowego udokumentowania kryć zagranicznych. Zastanawiam się czym nas zarówno członków jak i kluby ras jeszcze zaskoczy ZkwP. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :?
airgialla

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy Klubowe