Deryl - Gustaw - The Savage Hunt

pamiętniki klubowiczów

Re: Deryl - Gustaw - The Savage Hunt

Postprzez adam palinski » 20 lut 2014, o 18:14

Źle się dzieje w państwie duńskim, czyli pełen eufemizmów tekst o tym, o czym wszyscy wiedzą, a niektórym się to nawet podoba. Zacznę od siebie ; Warg uje jak nawiedzony o konkursach jak byłem w ogródku i tylko mi się wydawało że witałem się z gąską to dupa z tyłu; a gdzie niby ma być.
Bo gdy głównemu moderatorowi od poprawności tekstów tu umieszczanych zaproponowałem ;..... To może przedstawi jakiś własny projekt zmian to zmilkł . Na zasadzie powiedział co wiedział i umarł na łupież.
Gdy szykowałem ostrogi by się spiąć i na święto czerwonego psa bezwarunkowo się wybrać to zaś co????? - dupa z tyłu . Kolejne terminy zmiany lokalizacji i pewnie nie jestem odosobniony w tym że jakieś plany się walą .
I co kolejny raz tym razem ????..... nikt nic nie wyjaśnił - informacja pod zdechłym azorkiem.

Dobra oszołom Adam czepia się ; choć może nie tylko on postawi pytanie ; co z walnym klubu , co z szumnie zapowiadanym konkursem . Przymierzano się do jakiegoś terminu dzwonię pytam w Sulejowie o rezerwację na spoza krat ośrodku ; a zapnij pan ten termin to mamy obłożony.

Na GG nasze Panie lokomotywy od konkretów pogadały; jedna co zeznaje ......to na rykowisku będzie - druga jak z kontekstu na posokowce wynika nie ma zamiaru brać ponownie sprawy w swoje ręce. A może to tylko złośliwości tu prawię chudź;

Zacytowane z posokowce.
http://posokowce.com.pl/topic2400.html? ... cd5f46080e
Tam mnie zastanawia kto to może być ten Pan Aleksander Skrzyński;.. Czyżby to był czyżyk; coś od klubu rasy. Eeeeeeeeee pewnie się mylę. Czy posokowca z psem pasterskim może pomylić ??????

Warsztaty:
- liczba uczestników do 10 osób z psami, niekoniecznie posokowcami (inne rasy także mile widziane a szczególnie te które mogą stratować jako tropowce np. jamniki, teriery, retrivery, gończe) .
Jednak tak.!!!!!!!

Rysiu nie umieszczaj na stronie Klubu takich defetystycznych tekstów że niby co u nas z tymi klubów kami .
Jezzzzd perfekt.....
PERFECT - Ale w koło jest wesoło
http://www.youtube.com/watch?v=BFPXmlg-Av4
adam palinski

Postprzez Wojciech Galwas » 20 lut 2014, o 18:14

Witam szanowne grono forumowiczów, bo dawno mnie tutaj nie było, a widzę że Adameusz się ze snu zimowego przebudził.
Co prawda nie jestem moderatorem forum ale w ramach mojej wiedzy chciałbym wyjaśnić kilka kwestii.
Zgodnie z regulaminem ZKwP organizatorem wystawy klubowej jest Klubokomisja Posokowców, na której czele stoi Pan Aleksander Skrzyński, jako jej Prezes powołany przez ZG ZKwP. To klubokomisja może przekazać organizaję klubowej wystawy innemu podmiotowi. W roku ubiegłym uzyskaliśmy zapewnienie, że w 2012 roku nasz wybieralny Klub będzie mógł taką wystawę zorganizować. Przygotowaliśmy się do tego, aby ją zorganizować w pierwszy weekend czerwca łącznie z konkursem posokowców i walnym zebraniem członków w Piotrkowie Trybunalskim. Niestety, po raz kolejny zostaliśmy wystawieni do wiatru. Najpierw termin wystawy klubowej przesunieto na sierpień dołączając ją do krajowej wystawy psów myśliwskich, aby w końcu przerzucić ją na wrzesień w inne miejsce, do Łodzi dołaczając do psów pasterskich. Działania klubu, aby własnymi siłami przeprowadzić ją na początku czerwca w Piotrkowie spełzły na niczym. Tak więc wystawa klubowa posokowców będzie (lub nie będzie)w Łodzi we wrześniu organizowana przez ZO ZKwP w Łodzi i Klubokomisję Posokowców. Nasz Klub nie bierze udziału w jej organizacji, nie ma wpływu na jej przebieg, nie wie jaka będzie obsada sędziowska. Oczywiście każdy chętny właściciel posokowca może wziąć w niej udział.

Podobnie rzecz ma się z warsztatmi dla posokowców i psów myśliwskich innych ras, organizowanymi w kwietniu w rejonie Wrocławia. Nie wiem pod czyimi auspicjami są one organizowane i jaki jest ich program. Z linku podanego przez Adameusza (za co mu serdecznie dziekuję)wyczytałem że poprowadzi je sędzia międzynarodowy Pan Aleksander Skrzyński. Ja niestety nie będę mógł w nich wziąć udziału, bo ich koszt trochę przekracza moje możliwości finansowe, ale wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do udziału. Toć nauki nigdy za wiele!

Odnośnie Międzynarodowego Konkursu Posokowców w Piotrkowie Trybunalskim i Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego Członków Klubu Posokowca Członka ISHV, to nic się nie zmienia.
Te imprezy odbęą się w zaplanowanym terminie 02 czerwca b.r. O szczegółach wszyscy członkowie klubu zostaną zawiadomieni.
I tym optymistycznym akcentem kończę w dniu dzisiejszym, życząc więcej pogody ducha wraz z zbliżającą się wiosną
Wojciech Galwas

Postprzez adam palinski » 20 lut 2014, o 18:15

Od miesiąca Gustawa przestawiałem mentalności - owo na KPP.
Prudnik widocznie nam nie pisany ; odwołano....
To my myk i do Szwabi na swawole bez patronatu ISHV.
Chcę się tu pochwalić i czynię to !!!!.
Odnalezienie zestrzału ,ścieżka 485 m więcej niż trudna , gon po łące za makietą - stanowienie. W tej konkurencji ocenianej jako jedna ; pierwszy!!!!!! ... Ogólnie - dziewiąty na 21 bawarów.
adam palinski

Postprzez Wojciech Galwas » 20 lut 2014, o 18:15

Adamie

Prosimy o relację w wolnej chwili!
Wojciech Galwas

Postprzez adam palinski » 20 lut 2014, o 18:15

Wojciech Galwas napisał/a:
Adamie

Prosimy o relację w wolnej chwili!

Wojtusiu od 10-35 na stronie Gucia w dziale - opowieści z mchu i paproci masz relację.

Pozdrawiamy...
Niezwykle serdecznie...Smile
adam palinski

Postprzez Wojciech Galwas » 20 lut 2014, o 18:16

Przeczytałem z zapartym tchem!
No, Panie na co to technika pozwala.
Czy brałeś udział w konkursie jodłowania? Moim zdaniem spisałbyś się nie gorzej niż Gucio na tropie. Oczywiście po odpowiednim przygotowaniu strun głosowychWink

Pozdrawiam serdecznie
Wojciech Galwas

Postprzez adam palinski » 20 lut 2014, o 18:16

Solista Franzl Lang .
http://www.youtube.com/watch?v=67rc96jo ... re=related

Gdy występują podobni jemu to żaden bawar nie pozostaje obojętny.
Jak ich tam było kilkanaście wszystkie jak jeden mąż jodłowały.
Wojtuś gdzie mi w tej dyscyplinie '' jodłowanie '' równać się z Guciem.
Czyni to nieprawdopodobna kakofonię .
Gdy jeszcze jodłującemu ''wyjącemu'' bawarowi w sprytnie za aranżowanym przerywniku podstawi się mikrofon wesołości jest co niemiara .

Pozdrawiamy.
Darz Bór.
adam palinski

Postprzez adam palinski » 20 lut 2014, o 18:17

Już trzeci dzień mnie Gustaw molestuje..
Ogłoś na forum ; niech się Tosia dowie ...
Obrazek

Dewocjonalia za Odry.
Obrazek
Beste Nase - Deryl Polen

Tak mnie to zastanawia po kim ten bawar ma ten brak skromności.
Czyżby po mnie?????....
adam palinski

Postprzez Wojciech Galwas » 20 lut 2014, o 18:17

To tylko dla wiadomości Tosi? A ojcu swemu, to nie łaska się pochwalić swoimi osiągnięciami? Nie ładnie synu !!! :evil:

A poza tym - GRATULACJE !!! ;)

Kastor
Wojciech Galwas

Postprzez Stara Grobla » 20 lut 2014, o 18:20

Kilka dni nas nie było a tu takie wieści!!

Serdeczne gratulacje dla pięknego Gustawa!

Panie Adamie idziecie jak burza, opis konkursu przeczytałam z wytrzeszczem oczu :shock:

Tosia śle buziaki dla nowego Championa!
Stara Grobla

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Blogi klubowiczów