Jak to Tosia pozazdrościła Guciowi...

pamiętniki klubowiczów

Re: Jak to Tosia pozazdrościła Guciowi...

Postprzez Stara Grobla » 20 lut 2014, o 15:57

Myślę, że czas już zakomunikować radosną nowinę: Tosia zostanie mamą!

Długo przebierała w zacnych kawalerach, nie mogła się zdecydować, więc wybrałam za nią psa doświadczonego w amorach. Miałam go na oku już 4 lata temu dla Riki ale wtedy jeszcze był z niego gówniarz.

Z Fletem, jego właścicielem Adamem oraz przyjacielem Damianem i kumpelą po otoku Weną, wiążą się nasze pierwsze łowieckie wspomnienia. Poznaliśmy się na zebraniu Klubu Posokowca i dostaliśmy z Arkiem zaproszenie do Bań na polowanie i ew. pokaz szukania postrzałków. Skończyło się tak, że spędziliśmy pod Szczecinem prawie tydzień. Rika znalazła swojego pierwszego w życiu postrzałka, a my zobaczyliśmy po raz pierwszy jak wygląda polowanie. Mówiąc dokładnie, trafiliśmy na sierpniową pełnię i byliśmy na polowaniu rano/wieczór/rano/wieczór/rano/wieczór a w dzień spaliśmy :)
Widziałam też wtedy pracę Weny i Fleta. Oba psy zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Wena jako spokojna, bardzo mądra sunia tropiąca dokładnie i skutecznie. Flet jako pies z ogromną pasją, bardzo odważny, niezwykle zdyscyplinowany i zgrany z przewodnikiem. Pracował na tropie mocno i pewnie, znalezionego martwego postrzałka oznajmił a następnie na polecenie Adama, głosząc, zaprowadził nas do tuszy. Pomyśleliśmy wtedy z Arkiem, że takiego psa jak Flet chcielibyśmy mieć i podtrzymujemy to zdanie do dzisiaj.

Damian, Adam - ogromne dzięki dla Was!

Drodzy Koledzy, Koleżanki trzymajcie proszę kciuki za Tośkę :)
Pozdrawiam
Ewa
Stara Grobla

Postprzez Łukasz Dzierżanowski » 20 lut 2014, o 15:58

Nooo...
GRATULACJE!
Łukasz Dzierżanowski

Postprzez adam palinski » 20 lut 2014, o 15:58

No tak cztery dni my ''Polowczyki '' bez kontaktu z forum a tu nowina . Tosia będzie mamą .
Pierwsze co - nie oszczędziłem Gustawa - poinformowałem . Wielce się zasmucił skwitował - ''a to suka'' . Perorując - no popatrz Adamie - wybranka mego serca ; już nie dziewicą . Jednak głębokie uczucie Gucia do Tosi wzięło górę. Napisz jej proszę że jej szczęście macierzyństwa jest i moim szczęściem . Do Gucia życzeń i ja się dołączam ; szczęśliwego rozwiązania. Pozdrowienia i buziaki od Gustawa i Adama dla niedoszłej jego wymarzonej pięknej teściowej - Ewuni. ;)
adam palinski

Postprzez Karolina Płońska » 20 lut 2014, o 15:58

Gratulacje!! Smile
Trzymamy łapki i kciuki za Tośę!

Pozdrawiamy
Karolina z Unikatem
Karolina Płońska

Postprzez Stara Grobla » 4 mar 2014, o 07:11

Skoro forum ponownie działa, podzielę się z przyjemnością zdjęciem Tosi i jej maluchów.

Obrazek

Urodziło nam się 4 suczki i 4 chłopców. Mają już prawie 6 tygodni i niedługo powędrują do swoich myśliwskich domków.

Pozdrawiam ja i 10 rudych ogonów :)
Stara Grobla

Postprzez Marcin Kunikowski » 4 mar 2014, o 09:47

Gratulacje,
dla rodziców, hodowców i przyszłych właścicieli.

Bardzo ciekawe użytkowo skojarzenie. Już życzę poplątania otoków nowym właścicielom.
Marcin Kunikowski

Postprzez Mariola » 25 mar 2014, o 09:13

Śliczne dzieciaki :) Domki już zaklepane a i otoki też są ;) Gratulacje !
Mariola

Postprzez Wojciech Galwas » 25 mar 2014, o 09:49

Ładne bestyje! Część miotu będę miał na oku ;)
Wojciech Galwas

Poprzednia strona

Powrót do Blogi klubowiczów