Dzwonek

pamiętniki klubowiczów

Dzwonek

Postprzez Dzwonek » 22 gru 2014, o 21:32

Witam wszystkich przewodników posokowców.O to kilka zdjęć z prac mojego przyjaciela Dzwonka
Obrazek
Dzwonek

Re: Dzwonek

Postprzez Marcin Kunikowski » 30 gru 2014, o 15:15

Czołem... Dzwonek
Marcin Kunikowski

Postprzez Dzwonek » 2 mar 2015, o 22:01

Majowy postrzałek...
Dzień zacząłem od spaceru z Dzwonkiem a następnie wypiłem kubek mocnej kawy... Dzień jak co dzień ;) Około godziny 8.00 zadzwonił do mnie telefon: ''Cześć!Słyszałem, że masz Posokowca... Chcesz go sprawdzić? Wczoraj wieczorem strzelałem do dzika, szukaliśmy go z innymi psami (jeden wszedł do nory)... Musieliśmy przerwać poszukiwania.'' Odpowiedziałem bez zastanowienia: ''Jedziemy! Daj mi godzinę''. Około godziny 10.00 byliśmy na miejscu. Dzwonek przygotowany do pracy. Idziemy na miejsce zestrzału, pies natychmiast podejmuje pracę. Podczas poszukiwania postrzałka żar lał się z nieba, Wszyscy byliśmy spoceni niczym świnie, Dzwonek cały czas ''ciągnął'' do przodu. W pewnym momencie zauważyłem po nim, że dzik jest coraz bliżej. Chwila zastanowienia, adrenalina coraz bardziej buzuje w żyłach. Podjąłem decyzję! Puszczam Dzwonka w gon a zaraz potem jest osaczenie. Dookoła nas starorzecza Wisły (okropny teren). Dochodzimy do dzika, ledwo widzę ''tańczącego'' Dzwonka. W pewnym momencie pies odskakuje na bezpieczną odległość. Pada strzał! Poszukiwania zakończone sukcesem. Postrzał - przednia rapeta, nisko.
Darz Bór!
Obrazek
Obrazek
Dzwonek

Postprzez Dzwonek » 1 kwi 2015, o 11:14

Kolejna praca zakończona sukcesem. Darz Bór! Obrazek
Obrazek
Dzwonek

Postprzez Dzwonek » 1 kwi 2015, o 11:18

Chcieliśmy podziękować Koledze Adamowi Palińskiemu za małą podpowiedź ;) Obrazek
Ostatnio edytowano 25 kwi 2015, o 08:30 przez Dzwonek, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Dzwonek

Postprzez Wojciech Galwas » 2 kwi 2015, o 12:41

No to życzymy SMACZNEGO!
Może do tego jakieś wielkanocne jajeczko? Najlepiej na surowo.
D.B.
Wojciech Galwas

Powrót do Blogi klubowiczów